O mne

Už ako puberťáčka som zbierala recepty, vystrihovala a zakladala ich do karisblokov. Inšpirácia mi bola, je a aj vždy bude moja mamina. Túžila som byť dokonalá gazdiná akou je ona, milujem jej kuchyňu.


Keď som však začala s varením, ako aj s pečením tak to neboli zrovna najzdravšie recepty. Keď sa to odrazilo neskôr na zdraví a kilách navyše prišiel čas, kedy som začala nad tým celým rozmýšľať, čo ma priviedlo k cvičeniu a príprave zdravších jedál. Roky cvičenia a celkovo tento môj nový životný štýl ma začali vystihovať a tráviace ťažkosti, pálenie záhy a aj kilá navyše sa stali minulosťou. Vďaka navštevovaniu voliteľných predmetov týkajúcich sa výživy som sa neskôr témam zaoberajúcim sa strave začala venovať aj vrámci trénerských kurzov.

Som síce ten typ, čo radšej číta ako píše, ale vymieňanie si receptov s babami, konzultácie stravy vrámci trénovania a instagramové zdielačky fotiek jedla ma priviedli k založeniu blogu, čomu vlastne ani doteraz neverím. Nemyslím si ani, že som nejaký ten typický foodblogger. Skrátka ma to baví a keď si jedlo na tanieri aj pekne nastajlujem, tak si ho ešte viac vychutnám. To, v spojení s tým, že ma baví fotiť /rozumej – baví ma učiť sa fotiť/ je už potom naozaj proces, ktorý človeka, premotivovaného typu ako som ja, potom vie chytiť za srdce.

Jedlo zbožňujem a moje obľúbené jedlo je jedlo. 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *